CZY MACIE WOLNY TERMIN?

POZNAJMY SIĘ

Nasze ulubione Filmy

Rustykalny Klimat

Magda&patryk - altana siwy dym

Radośni, uśmiechnięci i bardzo w sobie zakochani - Magda i Patryk, którzy dzień swojego ślubu zaplanowali w swoim stylu. Było na luzie, ale z pięknym dopieszczeniem wszystkich detali. Rustykalnie, w świetnie urządzonej Altanie Siwy Dym, niedaleko Rzeszowa. Były zjawiskowe kwiaty, mnóstwo kwiatów - we włosach, na przygotowaniach, zdobiły kościół, salę i bukiet. I mimo zapowiedzi i złowrogich burzowych chmur, nie pojawiła się ani kropla deszczu. Ach, co to był za dzień!

Za esencję polskiego lata

weronika&konrad - podkarpacie

Tworzenie tego filmu od początku było dla nas niezwykle przyjemne. Weronika i Konrad to dwójka przemiłych, uroczych osób. Weronika urzekła nas swoim ciepłym, szerokim uśmiechem. Konrad swoją delikatnością i sposobem w jaki traktował Weronikę, jak na nią patrzył. Na sesję wybraliśmy niezwykle malownicze okolice miejscowości, z której pochodzi Weronika i był to strzał w 10! Zachód słońca, łany zboża i dzikie ptaki latające nad ich wtulonymi w siebie sylwetkami. <3

Elopement Wedding

Patrycja&wojciech - sesja stylizowana

„Muszę wziąć głęboki oddech i mocno się uszczypnąć, bo nadal nie mogę uwierzyć w to, że to wszystko dzieje się naprawdę. Stoję tutaj przed Tobą. W tej cudownej scenerii. I jestem szczęśliwy. Bardziej niż kiedykolwiek, bo wiem, że poślubiam miłość mojego życia – najpiękniejszą, najmądrzejszą i najbardziej wyjątkową kobietę, jaką dane mi było poznać – moją najlepszą przyjaciółkę.” Ten film kochamy za to, że mogliśmy w nim pokazać w pełni nasz nowy, udoskonalony styl tworzenia, z którego jesteśmy bardzo dumni, współpracując przy tym ze świetnymi, pełnymi pasji i uczucia ludźmi.

Inny niż wszystkie

edytka&miron - w moim ogródecku

Zachwycająca Para w cudownym, polskim, rustykalno-romantycznym wydaniu. Jedyny film, który zrealizowaliśmy w całości do jednego, wybranego przez naszą uroczą Parę podkładu muzycznego. Mimo, że nie powtórzymy już tego zabiegu, efekt bardzo nas urzekł i postanowiliśmy się nim podzielić. Love story Mirona i Edytki zachwyca nas pozytywną energią i swojskością, jaka bije z muzyki i obrazu. Zresztą sami zobaczcie!

Nasz Pierwszy Film

regina&kamil - ślub w sadach

Niezwykle malownicza okolica oraz niepowtarzalny klimat miejsca, kojarzący się z tym znanym z "Wesela" Wyspiańskiego sprawiły, że ten dzień zapadł nam mocno w pamięć... Przygotowania w pełnym historii dworku z zabytkowym pianinem, jednym z pierwszych egzemplarzy "Pana Tadeusza", pięknymi pejzażami w złotych ramach i niezwykle wzruszająca ceremonia w letnim słońcu, przy ołtarzu przybranym polnymi kwiatami.

Upalny jak środek lata

bożena&tomasz - sesja małżeńska

Przygrywały im świerszcze i ptasi chór, a zapach skoszonego świeżo siana sprawiał, że lekko kręciło się w głowie. A może to od ich miłości?
Kochamy ten film przede wszystkim za to, że główne role gra para z wieloletnim stażem - dwójka ciągle szaleńczo w sobie zakochanych ludzi, którzy wybierają siebie od nowa każdego dnia. To miłość, na którą chcemy patrzeć i która daje nam dużo nadziei. A oprócz tego sami zerknijcie, jak cudownie jest zrealizowany! Nie da się przestać patrzeć.