to nie jest dla nas tylko praca - to misja

Chcemy pomóc Wam odkrywać Wasze piękno.

Film i Fotografia Ślubna - Top 1 Film Ślubny - Rzeszów - Kraków

Poznaj naszą ekipę

wszyscy jesteśmy marzycielami uważnie obserwującymi otaczający nas świat

Wiktoria Majcher

Photographer & 2.videographer

Jestem wysoko wrażliwą poszukiwaczką harmonii. Dostrzegam masę detali, które umykają innym i układam je w swojej głowie tak, aby za pomocą obiektywu i postprodukcji zamienić je w spójną, wyjątkową całość. Praca kreatywna uczy mnie szacunku i empatii, ponieważ daje możliwość dostrzec w ludziach i chwilach więcej sensu, piękna, historii. Uczy mnie szukać motywów, przyczyn i połączeń. Utrzymuje w nieustannym zachwycie nad otaczającym mnie światem.
A dzięki niej mogę Wam pokazać ten świat, moimi oczami.

pasjonatka filozofii jogi i nauczycielka vinyasy, dla której luksus to ciepła kawa, dobra książka i błoga cisza

Kamil Goral

1.videographer

Obserwuje świat, ludzi, relacje, doszukując się naturalnego piękna, jakie występuje w każdej cząstce wszechświata. Uwielbiam rozmawiać i wymieniać się perspektywą, ponieważ doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, że punkt widzenia, zależy od punktu patrzenia. Tworząc film, wykorzystuję kadry, emocje, muzykę, efekty dźwiękowe i unikalną, artystyczną kolorystykę, aby pokazać Was z nieznanej Wam do tej pory perspektywy, która poruszy Wasze serca.

poproszę o jogę, dobry soundtrack do życia i szczyptę fantasy
dziękuję <3

Hubert Majcher

2.videographer

Moje serce i głowa są otwarte na świat, co w połączeniu z wrażliwością sprawia, że rozumiem innych i sprawiam, że czują się zrozumiani. Podchodzę do ludzi indywidualnie i mimo tego, że teraz wielu z nas upodabnia się do ideałów, zacierając swój indywidualizm, staram się w każdym odnaleźć unikalny charakter. Jestem spokojny i zachowuję spokój
w stresujących sytuacjach, dzięki czemu dodaję pewności siebie osobom po drugiej stronie obiektywu. Kocham kadry pełne emocji, obserwowanie Was, jak je przeżywacie. A świadomość zaufania które sprawia, że dopuszczacie mnie do ważnych dla Was chwil jest dla mnie największą wartością, która niezwykle mnie ubogaca.

długie rozmowy przy białym winie mnie odprężają i pozwalają odkrywać nowe światy, ewentualnie meczyk w FIFKĘ... lub trzy

trochę o nas kadrami

Opinie naszych klientów

szczegóły

zobacz

poznaj

OFERTA

KONTAKT

PORTFOLIO