to nie jest dla nas tylko praca - to misja

Chcemy pomóc Wam odkrywać Wasze piękno.

Poznaj naszą ekipę

wszyscy jesteśmy marzycielami uważnie obserwującymi otaczający nas świat

Wiktoria Majcher

Photographer & 2.videographer

Jestem wysoko wrażliwą poszukiwaczką harmonii. Dostrzegam masę detali, które umykają innym i układam je w swojej głowie tak, aby za pomocą obiektywu i postprodukcji zamienić je w spójną, wyjątkową całość. Praca kreatywna uczy mnie szacunku i empatii, ponieważ daje możliwość dostrzec w ludziach i chwilach więcej sensu, piękna, historii. Uczy mnie szukać motywów, przyczyn i połączeń. Utrzymuje w nieustannym zachwycie nad otaczającym mnie światem.
A dzięki niej mogę Wam pokazać ten świat, moimi oczami.

pasjonatka filozofii jogi i nauczycielka vinyasy, dla której luksus to ciepła kawa, dobra książka i błoga cisza

Kamil Goral

1.videographer

Obserwuje świat, ludzi, relacje, doszukując się naturalnego piękna, jakie występuje w każdej cząstce wszechświata. Uwielbiam rozmawiać i wymieniać się perspektywą, ponieważ doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, że punkt widzenia, zależy od punktu patrzenia. Tworząc film, wykorzystuję kadry, emocje, muzykę, efekty dźwiękowe i unikalną, artystyczną kolorystykę, aby pokazać Was z nieznanej Wam do tej pory perspektywy, która poruszy Wasze serca.

poproszę o jogę, dobry soundtrack do życia i szczyptę fantasy
dziękuję <3

Hubert Majcher

2.videographer

Moje serce i głowa są otwarte na świat, co w połączeniu z wrażliwością sprawia, że rozumiem innych i sprawiam, że czują się zrozumiani. Podchodzę do ludzi indywidualnie i mimo tego, że teraz wielu z nas upodabnia się do ideałów, zacierając swój indywidualizm, staram się w każdym odnaleźć unikalny charakter. Jestem spokojny i zachowuję spokój
w stresujących sytuacjach, dzięki czemu dodaję pewności siebie osobom po drugiej stronie obiektywu. Kocham kadry pełne emocji, obserwowanie Was, jak je przeżywacie. A świadomość zaufania które sprawia, że dopuszczacie mnie do ważnych dla Was chwil jest dla mnie największą wartością, która niezwykle mnie ubogaca.

długie rozmowy przy białym winie mnie odprężają i pozwalają odkrywać nowe światy, ewentualnie meczyk w FIFKĘ... lub trzy

trochę o nas kadrami

Miłe słowa naszych klientów

Współpraca to czysta przyjemność, mimo że spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu :) Potrafią słuchać, a w razie potrzeby dobrze doradzić, zaproponować ciekawe ujęcie, wyłapać najważniejsze momenty. Pracują dyskretnie, nie rzucają się w oczy i nie ingerują w zachowania ludzi. Ujęcia są bardzo naturalne, radosne i żywe. W całym weselnym szaleństwie pilnują harmonogramu, aby niczego w tym dniu nie przegapić. Film i teledysk- super! Wszystko co najważniejsze utrwalone i genialnie zmontowane, zdecydowanie nie wieje nudą :D W zdjęciach czuć klimat tego dnia, zarówno wzruszenie jak i szczęście, można poczuć się pięknym. Produkty przekazane w cudnym drewnianym pudełku, wydrukowane zdjęcia są wysokiej jakości, całość zgrana na wyjątkowym pendrive :D
Z czystym sumieniem wszystkim polecamy G&M !!!!

Polecamy z czystym sumieniem :) naprawdę zgrany zespół, który uwiecznił nasz wyjątkowy dzień tak jak sobie to wymarzyłam, a nawet lepiej. Jestem bardzo wymagającą osobą, której naprawdę ciężko dogodzić, a im się udało to zrobić. Sesja narzeczeńska na której mieliśmy się okazję poznać okazała się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy raz potrafił nas ktoś tak rozbawić, że zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, bez żadnego pozowania, a zarazem romantycznie. Kontakt super, starali się bardziej nam doradzić, niż narzucać. Podczas ceremonii nawet nie zauważyłam ich obecności, a jednak wszystko jest uwiecznione :). Materiał otrzymaliśmy bardzo szybko. W pierwszej kolejności do akceptacji, czy wszystko nam odpowiada, a nie że mamy brać co ktoś przygotował i tyle....bez żadnego zdania. Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem. Jednak młody, zgrany zespół, który pracuje z pasją to jest klucz udanego materiału, pamiątki do której będziemy chętnie wracać i wspominać nie raz :). Jeszcze raz bardzo polecamy i jeszcze bardziej dziękujemy :)

Niesamowity duet!
Potrafią świetnie doradzić jeśli chodzi o pomysły na ciekawe, nietypowe ujęcia. Bardzo dobre podejście do Pary Młodej! Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu oraz teledysku, w którym uchwycone są dokładnie te momenty, na których Nam zależało najbardziej! Zdjęcia również są SUPER! Zarówno te na pendrive jak i wywołane. Wszystko zapakowane w piękną skrzynkę.
Jesteśmy w 200% zadowoleni. Bardzo cieszymy się z Naszego wyboru, więc POLECAMY serdecznie- na pewno nie pożałujecie!

— Anna Nic

— Agnieszka Cabaj

— Jadwiga Mazurek

Sieniawa — Podkarpackie

Dębica — Podkarpacie

Rzeszów — Podkarpacie

szczegóły

zobacz

poznaj

OFERTA

KONTAKT

PORTFOLIO