Najchętniej wybierana opcja przez Pary Młode.

Wiedząc, jak bardzo absorbująca dla Par Młodych jest organizacja dnia ślubu, przygotowaliśmy niezwykle korzystną cenowo ofertę pakietów, które są połączeniem usługi filmu i fotografii ślubnej. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zdejmujemy ciężar poszukiwania i dopasowania do siebie dwóch całkiem różnych usługodawców, oferując w zamian zgraną i dopasowaną ekipę, która zadba o to, aby Wasze wspomnienia zostały zachowane i oddane w ponadczasowy, emocjonujący sposób.

I PAKIET ŁĄCZONY

ZAPYTAJ O TERMIN

WASZE WYJĄTKOWE LOVE STORY

Wybierając pakiet łączony możecie być pewni, że otrzymacie ponadczasowy materiał stworzony przez młodą, kreatywną i zgraną ekipę profesjonalnych filmowców i fotografów.
Dokumentowanie Waszych historii w dopasowanej do Was formie jest naszą największą pasją, trochę obsesją, trochę szaleństwem. Decydując się na Pakiet Łączony, zarówno Wasz film, jak i zdjęcia, będą pamiątką najwyższej klasy, dopasowaną do siebie wizualnie i klimatycznie, do której z przyjemnością będzie już zawsze wracać. Nasze zgranie i umiejętność współpracy sprawiają, że ze spokojem, nikomu nie przeszkadzając, uzyskamy wyjątkowe efekty.

Właśnie dlatego nasze Pary najchętniej wybierają Pakiety Łączone.

04

03

02

01

Spotykamy się
i działamy cuda

Poznajemy się na kawie bądź wideo

Oddajemy Wam gotowe filmy i zdjęcia

Dopełniamy formalności

Towarzyszymy Wam od początku dnia - służąc radą, pomocą i dodając otuchy, jednocześnie starając się wtopić w tło, aby nie przeszkadzać Wam w celebracji.

Ważne jest dla nas, aby dokładnie poznać Wasze oczekiwania dlatego zawsze chcemy się z Wami spotkać przed Waszym dniem lub sesją, aby o wszystkim na spokojnie pogadać.

Po określonym czasie oddajemy Wam wstępną wersję filmu do sprawdzenia, a gdy wszystko pasuje, otrzymujecie od nas gotowe dzieło na pięknym pendrivie.

Gdy już będziecie pewni, że chcecie abyśmy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie najważniejsze szczegóły współpracy.

Opinie naszych klientów

Film i Fotografia Ślubna - Top 1 Film Ślubny - Rzeszów - Kraków