Jesteśmy (od lewej) Darek, Kamil, Hubert i Wiktoria. Pochodzimy z Podkarpacia.

Naszą wspólną pasją jest zatrzymywanie wspomnień. Kochamy ludzi i to oni wciąż są dla nas największą i niezastąpioną inspiracją. Jesteśmy obserwatorami - wyłapujemy najważniejsze emocje, momenty i chwile, które już się nie powtórzą. Pragniemy, aby nasze materiały były ponadczasową historią miłości, przyjaźni i pasji.

CZEŚĆ!

Kiedy fotografujemy bądź filmujemy - szukamy. Uwielbiamy detale i kadry pełne delikatności, ale jednocześnie kochamy surowość reportażu, dynamikę i niedopowiedzenia. Staramy się nie przeszkadzać, ale zawsze jesteśmy gotowi służyć dobrą radą. W materiały, które tworzymy wkładamy całe nasze serce, kreatywność i wyobraźnie.

Na co dzień, oprócz sesji czy montażu mamy wiele różnych pasji. Joga, piłka nożna, muzyka, gry planszowe oraz mówione RPG, małe i duże podróże (chociażby na dobre lody w upalne, niedzielne popołudnie).  Każdy z nas ma inne pasje, inne doświadczenia i upodobania, co pozwala nam, jako grupie, dostrzec więcej, zrozumieć więcej i być bardziej dostępnym dla innych osób. Zresztą, można tak pisać i pisać, a lepiej...

WYPIJMY RAZEM KAWĘ !

© 2020 G&M

Nasz instagramowy pamiętnik:

@goralmajcher

KONTAKT