Sesja ślubna odbywa się tylko RAZ!

Dajcie nam się poznać, zainspirujcie nas. Zdjęcia będą wyjątkowe, bo będziecie na nich Wy. Nie mamy dla par utartego schematu, sztucznych póz czy takich samych kadrów. Uważamy, że każda Para jest inna, za każdą kryje się inna historia, inni ludzie i to Wasz charakter będzie motywem przewodnim fotografii.

Wasza  wyjątkowa historia!

POBIERZ OFERTĘ na rok '24

POBIERZ OFERTĘ na rok '23

zapytaj o termin

Sesja narzeczeńska? Poznajmy się!

Dajcie zaprosić się na kawę, a opowiemy Wam o naszej pracy. Wy z kolei poopowiadacie nam o sobie, swoich planach związanych z dniem ślubu. Świetnym pomysłem, aby zmniejszyć stres przed obiektywem aparatu w dniu ślubu, jest sesja narzeczeńska, do której Was również zapraszamy! Może stać się formą pamiątki na całe życie lub być idealnym prezentem dla rodziców w postaci zdjęcia w ramce w dniu Waszego ślubu. Wzajemne zaufanie to niezwykle istotna sprawa. To, w jaki sposób zapamiętacie ten dzień, zależy częściowo od nas.
Dlatego pragniemy wejść do Waszego świata.
Chcemy poznać Waszą historię!

04

03

02

01

Spotykamy się
i działamy cuda

Poznajemy się na kawie bądź wideo

Oddajemy Wam gotowe fotografie

Dopełniamy formalności

Towarzyszymy Wam od początku dnia - służąc radą, pomocą i dodając otuchy, jednocześnie starając się wtopić w tło, aby nie przeszkadzać Wam w celebracji.

Ważne jest dla nas, aby dokładnie poznać Wasze oczekiwania dlatego zawsze chcemy się z Wami spotkać przed Waszym dniem lub sesją, aby o wszystkim na spokojnie pogadać.

Po określonym czasie oddajemy Wam profesjonalnie przygotowaną, prywatną galerię ze zdjęciami, strzeżoną hasłem, którą możecie podzielić się z bliskimi.

Gdy już będziecie pewni, że chcecie abyśmy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie najważniejsze szczegóły współpracy.

WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA

więcej niż obraz

Opinie naszych klientów

Film i Fotografia Ślubna - Top 1 Film Ślubny - Rzeszów - Kraków