Sesja ślubna odbywa się tylko RAZ!

Dajcie nam się poznać, zainspirujcie nas. Zdjęcia będą wyjątkowe, bo będziecie na nich Wy. Nie mamy dla par utartego schematu, sztucznych póz czy takich samych kadrów. Uważamy, że każda Para jest inna, za każdą kryje się inna historia, inni ludzie i to Wasz charakter będzie motywem przewodnim fotografii.

Wasza  wyjątkowa historia!

I PAKIET FOTOGRAFICZNY

Dzień ślubu to pierwszy dzień Waszego nowego życia. Waga tego wydarzenia sprawia, że momenty z tego dnia, które zatrzymamy dla Was na zdjęciach, nabierają wyjątkowego wymiaru. Fotografie ślubne będą towarzyszyły Wam przez całe Wasze życie, będziecie wracać do nich w najpiękniejszych i najtrudniejszych chwilach. Będą ozdabiały Wasze wnętrza, albumy, będziecie dzielić się nimi z bliskimi. Dlatego my zadbamy o to, aby były dla Was najpiękniejszą pamiątką.

zawiera:

materiał fotograficzny od przygotowań do końca oczepin

350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

prywatna, strzeżona hasłem galeria online

25 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10x15

5 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 15x23

krótka sesja fotograficzna w dniu ślubu

personalizowany pendrive w ozdobnym opakowaniu w stylu G&M

rezerwacja:

I oraz II Pakiet Łączony

3900 PLN

zapytaj o termin

II PAKIET FOTOGRAFICZNY

zawiera:

W dniu ślubu jesteśmy obok Was, ale staramy się być dyskretni i fotografować nieco z ukrycia. Jeśli będziecie potrzebowali, posłużymy radą i pomożemy Wam odnaleźć się przed obiektywem. Chcemy, żebyście w tym ważnym dniu czuli się komfortowo i pewnie, skupili się na celebrowaniu, nie na pozowaniu. Dlatego wszystkie Wasze uśmiechy i łzy, emocje, które nosicie w sobie, pragniemy uwiecznić na fotografiach. Praca z ludźmi niezwykłymi, zakochanymi w sobie, otwartymi, szczerymi, pełnymi pasji, to to, co kochamy najbardziej!

materiał fotograficzny od przygotowań do końca oczepin

700 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

prywatna, strzeżona hasłem galeria online

50 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10x15

10 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 15x23

krótka sesja fotograficzna w dniu ślubu

sesja plenerowa w inny dzień

tło i dodatki do aparatu instax

fotografia natychmiastowa - aparat instax

personalizowany pendrive w ozdobnym opakowaniu w stylu G&M

REZERWACJA:

zapytaj o termin

III Pakiet Łączony

5500 PLN

Sesja narzeczeńska? Poznajmy się!

Dajcie zaprosić się na kawę, a opowiemy Wam o naszej pracy. Wy z kolei poopowiadacie nam o sobie, swoich planach związanych z dniem ślubu. Świetnym pomysłem, aby zmniejszyć stres przed obiektywem aparatu w dniu ślubu, jest sesja narzeczeńska, do której Was również zapraszamy! Może stać się formą pamiątki na całe życie lub być idealnym prezentem dla rodziców w postaci zdjęcia w ramce w dniu Waszego ślubu. Wzajemne zaufanie to niezwykle istotna sprawa. To, w jaki sposób zapamiętacie ten dzień, zależy częściowo od nas.
Dlatego pragniemy wejść do Waszego świata.
Chcemy poznać Waszą historię!

04

03

02

01

Spotykamy się
i działamy cuda

Poznajemy się na kawie bądź wideo

Oddajemy Wam gotowe fotografie

Dopełniamy formalności

Towarzyszymy Wam od początku dnia - służąc radą, pomocą i dodając otuchy, jednocześnie starając się wtopić w tło, aby nie przeszkadzać Wam w celebracji.

Ważne jest dla nas, aby dokładnie poznać Wasze oczekiwania dlatego zawsze chcemy się z Wami spotkać przed Waszym dniem lub sesją, aby o wszystkim na spokojnie pogadać.

Po określonym czasie oddajemy Wam wstępną wersję filmu do sprawdzenia, a gdy wszystko pasuje, otrzymujecie od nas gotowe dzieło na pięknym pendrivie.

Gdy już będziecie pewni, że chcecie abyśmy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie najważniejsze szczegóły współpracy.

WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA

więcej niż obraz

Opinie naszych klientów

NAPISZCIE DO NAS

POROZMAWIAJMY O WASZYCH ZDJĘCIACH

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.