Film ślubny to coś więcej, niż tylko ładny obrazek.

To Wasza historia, przeżycia, uczucia. Detale, które po latach często zacierają się w pamięci. Bliscy, których kiedyś nie będzie. Kwiaty, światła, muzyka. Chcemy je dla Was zatrzymać na zawsze. W tak naturalnej i dopasowanej do Was formie, jak to tylko możliwe. Pragniemy, aby film, który stworzymy wywoływał silne emocje, przywracał wspomnienia, tak jakbyście z powrotem cofali się do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Razem ze wszystkimi jego zapachami, smakami i wrażeniami.

I PAKIET FILMOWY

Zacznijmy od tego, że nie będzie to zwykły film ślubny. Kolejna historia dopasowana do pozornie romantycznego podkładu... Nic z tego! To będzie wyjątkowa, chwytająca za serce opowieść o Was - Waszych emocjach, miłości, najbliższych. Wszystkie najcenniejsze momenty, zebrane dla Was na zawsze.
Pakiet I jest idealny dla osób, które lubią nowoczesne, ciekawe formy, a od swojego filmu ślubnego oczekują niezwykłych przeżyć - od początku do końca.

zawiera:

materiał filmowy z przygotowań
Państwa Młodych, ceremonii oraz wesela

zmontowany w nowoczesnej formie film trwający do 20 minut w jakości Full HD

trailer ślubny trwający 1-2 minuty

1 operator filmowy

krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

pendrive z filmem w spersonalizowanym pudełku w stylu G&M

CENA:

4900 PLN

ZAPYTAJ O TERMIN

II PAKIET FILMOWY

zawiera:

Pakiet najczęściej wybierany przez nasze Pary Młode. Łączy w sobie nowoczesność, zadbanie o formę - muzykę, efekty dźwiękowe oraz wyjątkowe kolory z klasyką. Aby stworzyć Wasz wymarzony film ślubny, który w pełni odda każdy moment Waszego dnia używamy najwyższej klasy sprzętu rejestrującego obraz i dźwięk. Efektem naszej współpracy będzie 1-1,5h opowieść o przygotowaniach, ceremonii, weselnej zabawie oraz Waszej historii. Dodatkowo otrzymacie od nas Love Story - teledysk, który sam w sobie będzie pięknym, pomysłowym i w pełni niezależnym filmem.

materiał filmowy z przygotowań
Państwa Młodych, ceremonii oraz wesela

zmontowany w nowoczesnej formie film trwający do 60 minut w jakości Full HD

teledysk ślubny trwający 3-4 minuty

2 operatorÓW filmowyCH

krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

pendrive z filmem w spersonalizowanym pudełku w stylu G&M

cena:

5900 PLN

ZAPYTAJ O TERMIN

III PAKIET FILMOWY

zawiera:

Pakiet stworzony specjalnie dla naszych najbardziej wymagających Par, którym zależy na pełnej, kompleksowej współpracy. Łączy w sobie zalety pakietu I i II, dodając rozwiązania, które uczynią Wasz film jeszcze bardziej wyjątkowym, magicznym i niepowtarzalnym. Nasze filmy to połączenie niezwykłych kadrów, przejść, muzyki, efektów specjalnych i kolorów, które w dobieramy tak, abyście po obejrzeniu chcieli ciągle więcej i więcej. Niezwykłą zaletą pakietu jest sesja plenerowa w inny dzień, podczas której mamy czas i przestrzeń na stworzenie naprawdę niesamowitych ujęć oraz zrealizowanie Waszych pomysłów.

materiał filmowy z przygotowań
Państwa Młodych, ceremonii oraz wesela

zmontowany w nowoczesnej formie film trwający do 60 minut w jakości
Full HD lub 4K

teledysk ślubny trwający 3-4 minuty

krótki trailer do 10 dni po ślubie

2 operatorÓW filmowyCH

krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

sesja ślubna w inny dzień

dron

pendrive z filmem w spersonalizowanym pudełku w stylu G&M

cena:

7500 PLN

ZAPYTAJ O TERMIN

PERSONALIZOWANA OFERTA

Czujecie, że potrzebujecie zmodyfikować ofertę lub dodać do niej dodatkowe usługi? Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje! Otwórzcie się na swoje pragnienia i podzielcie się nimi z nami, aby Wasz film stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Razem z bliskimi będziecie zachwyceni efektami naszej współpracy.

04

03

02

01

Spotykamy się
i działamy cuda

Poznajemy się na kawie bądź wideo

Oddajemy Wam gotowe filmy

Dopełniamy formalności

Towarzyszymy Wam od początku dnia - służąc radą, pomocą i dodając otuchy, jednocześnie starając się wtopić w tło, aby nie przeszkadzać Wam w celebracji.

Ważne jest dla nas, aby dokładnie poznać Wasze oczekiwania dlatego zawsze chcemy się z Wami spotkać przed Waszym dniem lub sesją, aby o wszystkim na spokojnie pogadać.

Po określonym czasie oddajemy Wam wstępną wersję filmu do sprawdzenia, a gdy wszystko pasuje, otrzymujecie od nas gotowe dzieło na pięknym pendrivie.

Gdy już będziecie pewni, że chcecie abyśmy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie najważniejsze szczegóły współpracy.

FILM SZYTY NA MIARĘ

sztuka połączona z precyzją

Opinie naszych klientów

NAPISZCIE DO NAS

POROZMAWIAJMY O WASZYM FILMIE

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.