Film ślubny to coś więcej, niż tylko ładny obrazek.

To Wasza historia, przeżycia, uczucia. Detale, które po latach często zacierają się w pamięci. Bliscy, których kiedyś nie będzie. Kwiaty, światła, muzyka. Chcemy je dla Was zatrzymać na zawsze. W tak naturalnej i dopasowanej do Was formie, jak to tylko możliwe. Pragniemy, aby film, który stworzymy wywoływał silne emocje, przywracał wspomnienia, tak jakbyście z powrotem cofali się do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Razem ze wszystkimi jego zapachami, smakami i wrażeniami.

ZAPYTAJ O TERMIN

PERSONALIZOWANA OFERTA

Czujecie, że potrzebujecie zmodyfikować ofertę lub dodać do niej dodatkowe usługi? Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje! Otwórzcie się na swoje pragnienia i podzielcie się nimi z nami, aby Wasz film stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Razem z bliskimi będziecie zachwyceni efektami naszej współpracy.

04

03

02

01

Spotykamy się
i działamy cuda

Poznajemy się na kawie bądź wideo

Oddajemy Wam gotowe filmy

Dopełniamy formalności

Towarzyszymy Wam od początku dnia - służąc radą, pomocą i dodając otuchy, jednocześnie starając się wtopić w tło, aby nie przeszkadzać Wam w celebracji.

Ważne jest dla nas, aby dokładnie poznać Wasze oczekiwania dlatego zawsze chcemy się z Wami spotkać przed Waszym dniem lub sesją, aby o wszystkim na spokojnie pogadać.

Po określonym czasie oddajemy Wam wstępną wersję filmu do sprawdzenia, a gdy wszystko Wam pasuje, otrzymujecie od nas gotową historię Waszej miłości.

Gdy już będziecie pewni, że chcecie abyśmy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie najważniejsze szczegóły współpracy.

FILM SZYTY NA MIARĘ

sztuka połączona z precyzją

Opinie naszych klientów

Film i Fotografia Ślubna - Top 1 Film Ślubny - Rzeszów - Kraków