Dajcie nam się poznać, zainspirujcie nas. Zdjęcia będą wyjątkowe, bo będziecie na nich Wy. Nie mamy dla par utartego schematu, sztucznych póz czy takich samych kadrów. Uważamy, że każda Para jest inna, za każdą kryje się inna historia, inni ludzie i to Wasz charakter będzie motywem przewodnim fotografii.
Wasza  wyjątkowa historia.

W dniu ślubu jesteśmy obok Was, ale staramy się być dyskretni i fotografować nieco z ukrycia. Jeśli będziecie potrzebowali, posłużymy radą i pomożemy Wam odnaleźć się przed obiektywem.
Chcemy, żebyście w tym ważnym dniu czuli się komfortowo i pewnie, skupili się na celebrowaniu tych chwil, nie na pozowaniu. Dlatego wszystkie Wasze uśmiechy i łzy, emocje które nosicie w sobie, pragniemy uwiecznić na fotografiach. Praca z ludźmi niezwykłymi, zakochanymi w sobie, otwartymi, szczerymi, pełnymi pasji, to to, co kochamy najbardziej!

Sesja ślubna odbywa się tylko RAZ!

Sesja narzeczeńska? Poznajmy się!

Dajcie zaprosić się na kawę, a opowiemy Wam o naszej pracy. Wy z kolei poopowiadacie nam o sobie, swoich planach związanych z dniem ślubu. Świetnym pomysłem, aby zmniejszyć stres przed obiektywem aparatu w dniu ślubu, jest sesja narzeczeńska, do której Was również zapraszamy! Może stać się formą pamiątki na całe życie lub być idealnym prezentem dla rodziców w postaci zdjęcia w ramce w dniu Waszego ślubu. Wzajemne zaufanie to niezwykle istotna sprawa. To, w jaki sposób zapamiętacie ten dzień, zależy częściowo od nas.
Dlatego pragniemy wejść do Waszego świata.
Chcemy poznać Waszą historię!

Chodźmy na kawę!

Gdyby ktoś zadał nam pytanie: Za co kochamy fotografię ślubną? Odpowiedź byłaby tylko jedna: Za to ile historii jest w niej do opowiedzenia. Cenimy klasykę, która niesie za sobą ponadczasowość. W trakcie reportażu skupiamy się przede wszystkim na ludziach. Na Was, Waszej miłości, rodzinie i przyjaciołach. Portret z mamą czy emocje przy błogosławieństwie i przysiędze – to chwile nie do powtórzenia.

Zdjęcia są w większości kolorowe! Uważamy, że kolor niesie za sobą rzeczywistość. Jednak ponadczasowość fotografii czarno białej przenika przez reportaż, by wydobyć klasyczne perełki. W dniu ślubu jesteśmy w roli obserwatora, ciągle patrzymy, co się wydarzy. Mimo że jesteśmy blisko, staramy się być niewidoczni i łapać chwile w kadrze.

© 2020 G&M.

Nasz instagramowy pamiętnik:

@goralmajcher

KONTAKT